FILMY

Svatba ve třech

30. ledna 2012 v 19:50 | Shinsuke
Takže po dlouhé době zase přidám něco z mé filmotéky. Filmů jsem viděl opravdu mnoho ,ale jak koukám ,když přidám recenzi na nějakej film tak má homosexuální tématiku :-D.Ale ,když jsou krásný , filmy s heterosexuály mi byli přece vtloukány od malička tak proč je sem vkládat:-D.(Ale rozhodně někdy přijde nějakej film s Jennifer Aniston,protože ona je prostě bombová:3)
K tomuto filmu bych dal hodnocení 10/10 - je mi líto dát tomu jákékoliv nižší hodnocení. Film mě doslova uchvátil.

Hned na začátku filmu se setkáváme s nevěstou jménem Rachel ,která se připravuje na den svého života.Na svatbu , má si brát muže jménem Heck.Všechno probíhá tak jak má, Heck je do Rachel až po uši zamilovaný a Rachel stejně tak i do něho a nebo je to jen kamarádská láska? Přesto proběhne svatba kde Rachel poprvé uvidí půvabnou Luce,která pracuje jako květinářka a zásobuje svatbu květinami, hned na první pohled je jí jasné ,že si s Luce bude rozumět , má pocit jako by se s ní znala z dřívějška. Luce se bude snažit sbalit nejlepší kamarád Hecka Ned ,protože vidí naději ,že by se jí mohl líbit.Proto Rachel zorganizuje večeři u nich doma kam pozve Luce a Neda s nadějí ,že je dají dohromady. Heck ,který se dozvídá ,že je Luce lesbička je zaskočen a ,když k němu příjde Ned s větou ,,Koukni na ní , ta mě určitě žere," tak pobaveně odpoví ,,Je to lesbička."Ještě ten večer si můžeme všimnout jisker ,které mezi Rachel a Luce přeskakují.
Rachel si postupem uvědomuje ,že její orientace asi není taková o jaké věděla. Ale co teď? Nemůže přece Hecka opustit, vzdá se tedy své lásky a odejde žít život jaký by žila nejspíše dál než by potkala Luce?

Ta záležitost s Gray - Gray Matters

19. srpna 2011 v 16:02 | Shinsuke
Docela se divím ,že na tak užasnej film jsem nepřišel už dávno . Hned ode mě dostal 10 bodů z 10. Opravdu jsem si ho oblíbil ,že jsem si ho zkoukl už 2x a do budoucna si ho zkouknu znova.

Gray (Heather Graham) a Sam (Thomas Cavanagh) jsou sourozenci ,kteří od malička dělají všechno spolu.Dokonce i společně bydlí a chodí na společenské události , každej by si myslel ,že jsou dokonalej pár. Jednoho dne se rozhodnou ,že už by si konečně měli oba někoho najít a začnou u Sama , podle Gray pozná tu pravou dívku v parku na venčení psů , díky komunikativní sestře se tak seznámí s dívkou jménem Charlie , ale nastane malá nepřijemnost , Gray se do Charlie zamiluje také , jak řekl Sam ,,Bylo jasné ,že se nám jednou bude líbit ta samá osoba´´ ale jak se to vyřeší a jak se Gray popere se svojí orientací? Je to film ,kterému rozhodně nechybí humor , ještě do teď se směju hlášce ,kterou vypustila Grayina kámoška ,, Hlavně si nikdy nic nezačínej s ženskou ,která si neholí nohy´´ :D a teď trailer k filmu...

Letní bouře - Sommersturm

19. srpna 2011 v 15:40 | Shinsuke
Takže asi na začátku začnu s tím ,že německé filmy moc nemusím ,ale tenhle mě mile překvapil. Teda ,když to shrnu tak začátek sice nebyl nic extra ,ale celý děj byl užasnej.Takže dávám filmu 8 bodů z 10.

Hlavního hrdinu perfektně zahrál Robert Stadlober a jeho nejlepšího kamaráda Kostja Ullmann.Začátek filmu ukazuje dva nejlepší kamarády Tobiho a Achima,Tobi a Achim jsou oba ve veslařském oddílu.A tohle léto mají jet na soustředění.Achim se konečně začíná dávat dohromady se Sandrou a Tobi s Anke i ,když spíš je to jednostrané.Už od začátku filmu je jasné ,že Tobi do Anke zamilovanej není ,ale nýbrž do svojeho nejlepšího kamaráda Achima.Další zbytek děje se presouvá k odjezdu na soustředění.Na soustředení se objevují jejich protivnické týmy a jeden z nich s názvem QueerSchlag (V překladu queer zvláštní nebo divný) ostatní z toho moc nadšení nejsou,že musí být v táboře s homosexuálama ,ale Tobi v tom vidí příležitost dozvědět se trochu víc o svojí sexualitě...myslím ,že tohle na úvod k filmu stačí :-) a teď trailer...

 
 

Reklama