Komentáře

1 Jedna nejmenovaná osoba Jedna nejmenovaná osoba | 24. července 2013 v 23:35

Oh holly cow, to nemám šanci zvládnout!! T__T ale ten diplom mi dáš i tak, žejo? Protože mě máš rád, žejo? ( ]:D )
Dobře, uvidím jestli začnu už teď nebo až zítra.. :P

2 Jedna nejmenovaná osoba Jedna nejmenovaná osoba | 25. července 2013 v 12:05

Dobřee, zkusím to tedy znova, po tom co mě včera naprosto zradil internet Q_Q :D

1. Takže jde v podstatě o to, že se spojí 2 mágové a dohromady vytvoří daleko mocnější kouzlo. Podmínkou je, že jejich kouzla musí být na podobném principu (chápeme se žejo? Gray a Juvia, led a voda, Lucy s Juvií, voda s vodou..)

2. Tahle kočena z JIGOKU SHOUJO se jmenuje HONE ONNA :3

3. Tak Elfen Lied - Lucy a Nana a to druhé pff.. Jasně, Medusa ze Soul Eatera, ty její šipečky se jmenovaly taky vektory žejo? :D (Měla bych se někdy podívat znova, na oboje. Hezké anime)

4. Dobře, takže ERZA v tom jejím sexy módu, když má na prsou ty obvazy používá katanu
http://i1100.photobucket.com/albums/g413/erza_scarlet1/Clothe_Erza.jpg

Potom MOTOKO z Love Hina
http://media.animegalleries.net/albums/Love%20Hina/aoyama%20motoko/lh_motoko157.jpg?=123

Aaa.. Shinigami maj zanpakuto, to asi ne co..:D Tak AFRO SAMURAI používal katanu (a 3584 dalších věcí, kterejma sekal hlavy..) to si sice neviděl, ale já jo.:P
http://static.comicvine.com/uploads/original/11/111114/2378872-afro_samurai2.jpg

5. Tak ten klučík s foťákem a krvetryskama byl v Baka to test to shokanjuu (a v druhé sérii Ni)
No je to někdo, kdo se rád kouká :P
Šmírák, úchyl, jak jinak.. to stačí ne:D

6. Taak budu se spoléhat na to co si pamatuji, takže kdyžtak omluv nepřesnosti.
Nejsem si jistá, jestli Juviu pozvali, nebo ona chtěla přijít po tom, co Fairy zničili ten temný cech, ve kterém do té doby byla.?
Nicméně je (byla?) taková samotářská, "lehce" depresivní postava, dřív bývala i hodně.. naštvaná řekla bych. Je bledá, hubená, má modré vlasy a je totálně zabouchlá do Graye, kterého oslovuje jen "-sama"

7. Shaolin <3 Takže útok Soinčiny Suzumebachi ve formě shikai-e funguje tak, že po zásahu se v místě rány vytvoří znak Homonka (ten pěknej motýl, kterejma byla Yoruichi uplně posetá) no a cílem je, aby Soi zasáhla protivníka do stejného bodu 2x, poté se protivník rozplyne.
Soi Fong nerada používá svůj bankai, protože se za něj jakožto velitelka 2. jednotky (výzvědné) stydí, protože je hodně velký (tudíž nápadný).

8. Konan chybí ve vlasech její origami kvítek. Pomocí origami taky fungují její techniky, vytváří z nich různé věci, a těmi potom útočí.

9. Nukenin (alespoň jestli mě paměť neklame. :D)

10. Nii-san :P No, tak u vchodu do věže => dávalo by smysl, že tam byl, aby věž chránil, chápeš, jako že pouštěl jen Nebelvíráky na heslo, stejně jako Buclatá dáma (nevím teď, který z nich tam byl dřív?)

11. Tak Isabella je léčitelka, a její druhá schopnost je nějaká psychická (?) no a od Loriana má nesmrtelnost (nebo jako že nebude stárnout)

12. Black Star - uživatel, Maka - uživatel, který je nakonec SPOILER zbraň, Spirit - zbraň,  Death the Kid - uživatel, Patty i Tsubaki jsou zbraně.

13. Myslím si, že se zampakuto rozplyne, protože je částí duše shinigami (nebo by alespoň mělo?)

Aaa zbylých 7 si nechám na po-obědě, omluv mě. :D

3 Jedna nejmenovaná osoba Jedna nejmenovaná osoba | 25. července 2013 v 12:48

Mhmm skvělá čína ^__^ :D

14. A, B, C, D, F - podle inteligence (jako u amíků, A nejlepší, F nejhorší.)

15. No, jestli si to dobře pamatuji (fakt už jsem pozapomínala z anime spoustu věcí T__T) Tak byla do Lighta zamilovaná a chtěla mu pomoct odstranit L? S tím že Light jí pak sliboval, jak spolu budou.. myslím.

16. Ten gumovej kápo Luffy :D Zelenovlasý Zoro, kočka Robin a taky Nami, ten jelínek Doktor Tony Chopper :D a pak vím ještě, ale nevím jména že tam byl takový ten blond kuchař a ten s tím dlouhým nosem .. asi ne Usop nebo tak nějak že?:D (prostě pinochio :D)

17. Áá obří emo-mimčo!:D Je vědátora Kurotsuchiho a myslím že chrilil jed o_O

18. (Už finishujeme!!:D) Pi piru piru pi pi rupi, pi piru piru pi piru pi.. Dokuro-chan patřil ten ozubený palcát. :D

19. kočička Yoruichi, Kiba v psa, Naruťák v lišku a Killer-Bee v chobotnici (uznáš mi je, žejo?:D) a teď musím si vzpomenout někoho 5. O_O Anoo další kočička, Blair ze Soul Eatera. :)

20. *famfára* tatadadatatá..! Pomněnka lesní http://commons.hortipedia.com/images/a/a5/Myosotis_sylvatica_photo_file_PD_219KB.jpg

Dobře, dalo mi to tedy zabrat, obzvláště některé otázky! :D

Hmm, diplomek samozřejmě chci..:D Ale teď nevím, koho na něj..! Chtěla bych s Evou Green a nebo s Emilie.. :S Tak mi vyrob nějaký pěkný s Evou >_O :3 Děkuji moc, že sis dal tu práci s tím, to pro mě vymyslet! ^^ A třeba ti to vyplní i někdo jiný! :D

Komentáře jsou uzavřeny.