Březen 2011

Sasuke song´s <3

28. března 2011 v 18:55 | Shinsuke |  NARUTO - VIDEA
Teď poslední dny jsem si oblíbil písničky Sasukeho:D takže jich sem pár dám :)))

Fuck you .. Toguro

22. března 2011 v 22:54 | Shinsuke
Heh :D tohle mě fakt dostalo ,když Yusuke viděl na turnaji Togura a... :D A jinak brzo udělám novou rubriku Yu Yu Hakusho páč jsem se na něj znova začal koukat :))

Slib a Shouko Kirishima nikdy nezapomíná!:D

22. března 2011 v 11:27 | Shinsuke |  BAKA TO TEST TO SHOKANJUU - OBRÁZKY
Takže jelikož prohráli první ZVB třída F proti A tak měli dohodu ,že třída ,která prohraje bude muset splnit slib druhé třídě....

První bitva mezi třídou A a F

21. března 2011 v 23:59 | Shinsuke |  BAKA TO TEST TO SHOKANJUU - OBRÁZKY
Takže první bitva mezi třídou A a F :-) no takže pár screenů :)

I want to be with you forever..

20. března 2011 v 13:37 | Shinsuke |  DESIGNY
Takže novej desing .-) od Dokuro-chan jsem přešel k NaruSasuuuu :D nevím jak vám se dess líbí ,ale mě docela jo :D až na kvalitu toho jednoho obrázku :D no posuďte sami.))

Miharu utočí , velká náčelnice jsem tu ^__*

18. března 2011 v 22:32 | Shinsuke |  BAKA TO TEST TO SHOKANJUU - OBRÁZKY
Takže odfotil jsem pěknou scénu :))

Třída F vs E - screenshot

16. března 2011 v 22:05 | Shinsuke |  BAKA TO TEST TO SHOKANJUU - OBRÁZKY
Takže jsem se nudil a vzpoměl jsem si na moje oblíbené anime Baka to test to shokanjuu aa udělal jsem screenshot souboje mezi třídy F a E ... nebavilo mě psát k nim zdroj takže doufám ,že když budete kopírovat uvedete ho xd

Bokusatsu tenshi Dokuro-chan recenze

16. března 2011 v 20:28 | Shinsuke |  BOKUSATSU TENSHI DOKURO-CHAN - ABOUT
Když vám někdo řekne slovo Anděl tak většina z vás si pod tímhle slovem představí milé a přátelské stvoření co pochází

z nebe. Ale u tohoto anime je to však uplně naopak ... Dokuro-chan anděl z budoucnosti ,která se ze dne na den objevila doma u studenta jménem Sakura Kusakabe není přímo andílek ,který patří k uplně nejhodnějším stvořením , no dokonce by se dalo pochybovat o tom jestli je to vůbec anděl a jestli to není ďáběl ,ale její anďělská svatozář dokazuje ,že to omyl není.


Od té doby co Dokuro-chan bydlí se Sakurou-kun tak asi nebyl den kdy by Sakuru Dokuro-chan nezabila svojím obrovským kyjem Excalibogem , její oblíbenej útok je useknutí Sakurovi hlavy a následně ho zase oživit svojím zaříkadlem ,,Pipiru piru piru pipiru pi´´Nakonec Sakura zjistí důvod proč Dokuro přijela do jeho světa a tím důvodem je ochránit ho před ostatními anděly z budoucnosti co se snaží Sakuru zabít jednou pro vždy ,aby nemohl v budoucnu vynalézt pedofilní vynález ,které by každé dívce ve 12 letech zarazilo dospívání v ženu.Dokuro-chan je přesvědčena ,že je i jinej způsob jak tomu zabránit než smrtí Sakury tak se ho snaží odlákat od učení a různě ho rozptylovat , dokonce i začne kvůli tomu se Sakurou chodit do školy.
Toto Anime opsahuje jak spoustu krvavých záběrů tak spoustu ecchi zaběrů , je to velice pěkné anime plné humoru ,které vás dostane do dobré nálady , teda alespon já jsem se u toho dost nasmál:-))

Sakura Kusakabe (草壁桜 )

Sakura už druhým rokem navštěvuje střední školu.Celý jeho život se rázem změnil poté co potkal Dokuro-chan ,anděla z budoucnosti.Od té doby je každej den na něj Dokuro-chan dohlíží ,aby se neučil a snaží se ho rozptylovat , kvůli tomu ,že v budoucnosti má vytvořit pedofilní vynález ,který zastaví dívkám dospívání ve 12 letech.A aby se toto nestalo tak na něj Rurutie - andělé z budoucnosti poslali zabijáka Sabato a Zakuro. Ale Dokuro -chan ho před všemi chrání ,protože si myslí ,že je jinej způsob jak zabránit vytvoření vynálezu než jeho smrt a to ,že ho bude neustále hlídat.Sakura je zamilován do své spolužačky Shizuki Minakami ,ale díky Dokuro-chan se jeho vztah k ní moc nezlepšuje...
Dokuro Mitsukai (三塚井ドクロ )
Dokuro-chan je anděl z budoucnosti ,který pracuje pro Rurutii. Jejím úkolem bylo zabít Sakuru -kun kvůli tomu ,že v budoucnosti má vytvořit pedofilní vynález ,který zastaví dívkám dospívání ve 12 letech a to je podle božských zákonů neodpustitelné zasahovat do koloběhu života ,ale Dokuro si myslí ,že je jinej způsob než zabití Sakury a to ,že na něj neustále dohlíží a při učení ho rozptyluje. Dokuro -chan se do Sakura zamilovala i ,když to tak nevypadá ,když ho furt bije ,ale jak už celej opening Bokusatsu Tenshi Dokuro chan vypráví,, budu tě mlátit ,ale to je můj projev lásky k tobě´´ .... Dokuro -chan používá zbran ,která se jmenuje Excalibog , touto zbraní dokáže vzít život ,ale taky ho dokáže vrátit zpět díky zaříkadlu ,,Pipiru piru piru pipiru pi´´.
Sabato Mihashigo (三橋檎サバト )

Sabato je další anděl co má zabránit Sakurovi vytvořit jeho Pedofilní svět ( více viz.biografie Dokuro).Její zbraní je Durandal , jedinej šok z této zbraně dokáže zneškodnit i verlybu.Poté co byla poražena začla žít v krabici pod mostem .Její speciální zvláštnost jsou rohy.
Zansu (ザンス ? )

Zansu je další anděl z budoucnosti ,který pomáha Dokuro zachránit Sakuru-kun. Vypadá spíše jako člen motorkářského gangu.Ukázalo se u něho ,že má velmi perverzní sklony , hlavně když u něj Sakura našel polonahé fotky Zakuro-chan.
Zakuro Mitsukai (三塚井 Mitsukai Zakuro )

Zakuro je 9 letý anděl , ačkoliv na 9 let vůbec nevypadá.Má mnohem větší poprsí než její starší sestra Dokuro-chan. Nosí pásku přes levé oko z neznámých důvodu a chodí v uniformě. Zakuro je velmi zdvořilá a její zbran je Eckilsax - aneb mokrý ručník. V druhé sérii to vypadá ,že se Zakuro do Sakury trošku zakoukala.
Shizuki Minakami (水上静 Minakami Shizuki )

Shizuka je jediná asi normální postava v této anime. Vypadá to ,že nějaké city k Sakurovi-kun cítí a je jediná kdo jím nepohrdá a věří v to ,že je dobrej člověk. Sakura jí taky miluje ,ale nedokáže jí to vyznat a každou šanci mu překazí Dokuro.

Luffy vs CP9 - online hra

4. března 2011 v 13:49 | Shinsuke |  ONE PIECE - OSTATNÍ
Takže našel jsem takovou menší blbost :D je to hra kde hrajete za luffyho a porážíte postupně CP9 :D hrál jsem to chvíli ,ale zabil mě Blueno :D takže jsem se moc daleko nedostal :D Začít hrát můžete kliknutím na obrázek...
Chodí se tlačítkama W,S,D,A a utočí se pomocí J a K a můžete používat různé kombinace, v nápovědě ve hře máte ukazané jak se dají použít.