Baka to test to shokanjuu - recenze

31. prosince 2010 v 2:14 | Shinsuke |  BAKA TO TEST TO SHOKANJUU - ABOUT
BAKA TO TEST TO SHOKANJUU
Toto 13 dílné anime se odehrává na Fumizuiho akademii ,která jako první zavedla speciální systém. První částí tohoto systému je Zkoušková Vyvolávací bitva. Bojují Vyvolané bytosti z různých tříd podporované nejnovější technologiemi.Další část systému je vybavení tříd ,které korensponduje se schopnostmi studentů.Na konci roku dělají studenti rozřazovací testy a na základě svých výsledků jsou rozdeleni do tříd A až F. Poté co se kluk jménem Akihisa Yoshii dozví ,že se dostal do třídy F a míří do své třídy si všimne luxusního vybavení třídy A ,která má dokonce i svůj samoobslužný bar ... bohužel jeho třída je vybavena jen rohožema a konferečníma stolkama...(Čím lepší známky tím pohodlnější studijní podmínky , seřazení nejchytřejších jde od A a F je označení pro třídu naprostých idiotů) ,když se Yoshii posadí zjistí ,že jeho stolek je zlomený ,že v okně protahuje skrz díru a učitel ho sklidní slovama ,,smiř se s tím´´ ... Naštěstí Yoshii zjistí ,že se dostal do třídy s Yuuji Sakamoto,Minami Shimadou ,kterou Yoshii rozzuří větou ,,Shimada-san nedivím se ,že jsi také ve třídě F" Shimada : Co tím chceš říct?! že jsem idiot?! :D (prominte ,že to sem pletu ,ale tahle část mě rozesmála:D) dále s Koutou Tsychiyou,který je prezdíván Voyeure (Pozn.: Voyerismus je sexualni uchylka,kdy je vzrušení dosahováno sledováním imtimního počínání nic netušících lidí) Hideyoshi Kinoshitou a Mizuki Himeji ,která se dostala do třídy F jen díky tomu ,že se jí během testu udělalo blbě a musela opustit třídu a tudíž dostala 0 bodů.Během prvního dne se třída F vyhlásí ZVB tříde E.ZVB = Fumizuiho akademie ma systém zvaný Zkoušková Vyvolávací Bitva , zkracovaný jako ZVB.Pod dohledem učitele můžou studenti vyvolat svého zástupce ,který má utočnou sílu odpovídajícím známkám studenta v určitém předmětu.Mohou vyzvat k boji ostatní třídy pomocí těchto zástupců ,když třída s nižší urovní porazí třídu s vyšší vymění si zařízení a třídu.Poražená třída se ZVB nesmí zůčastnit po dobu 3 měsíců.

Myslím ,že toto na úvod do tohoto anime stačí a jestli toho chcete vědět víc tak se podívejte sami xP Jinak myslím ,že je to fakt dobrý anime s pěkným přiběhem ... nějak jsem si v poslední době oblíbil školní anime :)


Akihisa Yoshii

Akihisa Yoshii

Akihisa se po rozřazovacím testu dostal do třídy F jelikož učení není jeho silnou stránkou. Yoshii je moc milý kluk ,který je zamilovaný do Himeji Mizuki ,ale myslí si ,že ona má ráda Yuujiho . Yoshii žije sám než ho přijde navštivit jeho sestra, Yoshii není nějak extra bohatý tudíž má peníze jen na jídlo a ,když jsou jeho peníze rozfofrovány za kino a palačinky s Himeji a Shimadou tak si musí své jídlo rokrajovat na šeštiny šestin ,aby mu to vystačilo na každý den :D tudíž se moc nenají. Yoshii je Trestní inspektor jeho vyvolaná bytost má speciální schopnosti za to ,že musí během hodiny pomáhat profesorům o hodině má narozdíl od ostatních fyzickou podstatu ,ale také cokoliv se stane zástupci ucití i jeho majitel.
Yuuji Sakamoto
Yuuji Sakamota

Yuji je zástupcem třídy F.Yuji je klidný,pohodlný kluk a vykazuje přilišně velkou inteligenci na žáka z třídy F. Yuji byl jako malý známý jako zázračné dítě. Jediným důvodem, proč skončil ve třídě F bylo, protože nestudoval vůbec a má přesvědčení, že známky nejsou všechno.Nicméně, vzhledem k důsledkům, že 'trpěl' z jeho porážky od Shoko Kirishima, jeho přítelkyně z dětství, a také nejlepší student své úrovně, se stal motivoval znovu ke studiu. Yuuji necití zamilovanost k Shoko Kirishimě ,ale za to ona je do něj zamilovaná až po uši její životní sen je vzít si ho za manžela. A tak se stáva Yuuji její živou loutkou neboli otrokem .. jelikož Kirishima není zrovna slabé děvče dokáže si Yuujiho omotat kolem prstu. Yuuji si hodně rozumí s Akihisou.
Hideyoshi Kinoshita
Hideyoshi Kinoshita

Je student střední školy Fumizuki a chodí do třídy F .. teda jeho pohlaví je nejisté sám o sobě tvrdí ,že je kluk ,ale ostatní ho považují kvuli holčičímu vzhledu za holku .. a dokonce ve škole se tvrdí ,že Hideyoshi je vlastně samo o sobě třetí pohlaví - 1.Holky 2. Kluci 3 . Hideyoshi.Yoshii a Voyeure se dostanou do ztráty krve z nosu pokaždé ,když si na sebe vezme nějaké sexy holčičí oblečení...a jeho odůvodnění ... já jim říkal ,že chci klučičí oblečení a oni mi prodali tohle ! Hideyoshi je velice milý a tvrdí ,že má ocelový žaludek ,ale Himejinu mocnému obědu podlehne ....


Minami Shimada
Minami Shimada

Je studenkta střední školy Fumizuki a chodí do třídy F .. Její hlavní rysi jsou ostré oči a cop. Má dlouhé nohy a ploché poprsí na ,které neustále naráží Akihisa,ale při každé maličké narážce se z milé Minami stává dáběl ,kdy dokáže Akihisu tak zmlátit ,že div nemá pokaždé něco zlomeného. Minami je zamilovaná do Akihisi ,ale pořád si myslí ,že jejím soupeřem je bud Yuuji nebo Hideyoshi ,ale nevšimne si ,že zamilovaná do Akihisi je Mizuki . Její znalosti jsou na urovni třídy B ,ale jelikož se narodila v Německu tak v Kanji není tak dobrá tudíž nedokáže přečíst všechny otázky .. Je nejlepší v matematice jelikož tam kanji není potřeba . Její rodiče jsou často za prací takže je velmi dobrá ve vaření .

Kouta Tsuchiya ,,Voyeure"
Kouta Tsuchiya ,, Voyerure

Student střední školy Fumizuki třídy F .Výška 162 cm, váha 48 kg. Je tiché a klidné povahy tudíž si každej nevšimne jeho zvráceného srdce .. pokaždé ,když se naskytne chvíle ,kdy může vyfotit nějakej uchylnej momentek tak neváha a fotí a fotí a fotky pak prodává velmi draho jeho přezdívka je Voyeure - (Pozn.: Voyerismus je sexualni uchylka,kdy je vzrušení dosahováno sledováním imtimního počínání nic netušících lidí) Znalosti jsou asi tak malé jako Akihisovi i ,když o trochu větší .. vyzná se hodně ve zdravotnictví a tělesné výchově a také se vyzná hodně v sexuální výchově , nosí sebou balíky krve jelikož trpí častým krvácením z nosu díky jeho perverznosti :)


Mizuki Himeji
Mizuki Himeji

Je studentka střední Fumizuki školy a chodí do třídy F.Její inteligence je na urovni třídy A ,ale když se psal test tak musela kvůli nemoci třidu opustit a tudíž dostala za test 0 bodů . Je zamilovaná do Akihisi tudíž jí nevadí ,že se dostala do třídy F ,alespon může být s ním a ostatníma.Její kuchařské dovednosti jsou hrozné - jídlo je sice krásné ,ale chutná příšerně. Vaří totiž s obrázky, bez přísad (např.: "kyselé" -> "ocet" = "Kyselina octová") ani Hideyoshi její jídlo neustál. Je to jemná a dobře vychovaná dívka ,ale její slabost je v oblasti zdraví ,ale její tělesný vývoj v oblasti poprsí je dostatečně velký. Himeji se velmi snadno opije po alkoholu.
Kirishima Shouko
Shouko Kirishima

Kirishima navštěvuje střední Fumizuki školu a chodí do 2A . Yuuji by měl být prakticky chytřejší než ona ,ale jelikož nestudoval tak se dostal do třídy F a ne do třídy A jako ona. S Yuujim se znají od malička a Kirishima je do něj až po uši zamilovaná i ,když svojí lásku dokazuje docela hrubým způsobem kde zachází s Yuujim jako s otrokem ,ale díky jeho pohodové povaze se s tím nějak vypořádá ,ale moc ho neutěšuje to ,že Kirishimu v tom ostatní podporují.Řekl Kirishimě ,že on není pro ní ten pravý ,ale ona se nevzdává svého rozhodnutí ,že on pro ní ten pravý je a chce ho ještě víc než předtím.

Toshimitsu Kubo
Toshimitsu Kubo

Je student střední Fumizuki školy a chodí do třídy 2A je druhý nejlepší z tohoto ročníku. Jeho všeobecné znalosti však ve VZB Himeji nepřekonali.Je tajně zamilovaný do Akihisi a to jen díky tomu ,že mu omylem Akihisa i ,když ani sám si to neuvědomil vyznal k němu lásku nebo spíše si to Kubo blbě vyložil a rozhodl se napsat mu milostný dopis ,který však omylem ztratila dostal se přímo Akihisemu do skřínky. Od té doby se snaží Akihiseho více poznat už ho pozval i na oběd a hladovející Akihisa samozřejmě odmítnout nemohl.


Yuuko Kinoshita
Yuuko Kinoshita

Je to studentka školy Fumizuki a chodí do třídy 2A je to zároven dvojče Hideyoshiho.Když jí poprvé Akihisa spatřil myslel si ,že je to Hideyoshi převklíklej do holčičiho oblečení a označil to jako ,že Hideyoshi konečně poslechl,,volaní svého srdce´´.Jelikož patří do Áčka je velmi chytrá.


Shimizu Miharu
Shimizu Miharu

Miharu je uchylná bišinka ,která se furt věší na Minami a myslí si ,že je Minami do ní zamolivaná stejně jako ona do ní . Minami se to moc nelíbí ,když Miharu furt po ní skáče a navrhuje jí zvrhlé nápady. Minami oslovuje jako svoji náčelnici ^_*~ Kluky nazývá odporný ,kretény a snaží se Minami před nima chránit. Miharu chodí do třídy 2D.

Aiko Kudou
Aiko Kudou

Studentka z 2A ,která ráda dostává Voyeurea a ostatní kluky do ropaků díky svojím slovům. Napřiklad ,když se šla převklíkat do šatny tak nezapoměla dodat ,, Kluci at vás nechytím až mě budete sledovat" Její znalosti ve zdraví jsou užasné ,ale Voyeure je lepší.

Akira Yoshii
Akira Yoshii

Je Akihisiho starší sestry je jí 23 let a narozdíl od Akihisiho je v učení dobrá a studuje na hardvardské univerzitě.V kuchyni je naprosto neschopná a je taky trošku uchylná.A ,když zjistí ,že Yoshii má jen trochu něco společného s dívkama ( jako ,že s nima byl na palačinkách , v kině atd..) tak mu strhne body ,ale naopak ,když ho uvidí s nějakým klukem tak mu body přidá :D

Hazuki Shimada
Hazuki Shimada


Je mladší sestra Minami. Chodí teprve na základní školu a Yoshiiho oslovuje Ahoj,blbý bratříčku .. Yoshii ji pomohl získat její přivěsek s Phim.

Shin Fukuhara
Shin Fukuhara

Bývalý třídní třídy F ... nyní hraje roli vypravěče.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Don Quijote de la Mancha Don Quijote de la Mancha | Web | 31. prosince 2010 v 11:25 | Reagovat

na 13 dielne anime je tam vážne veľa postáv :D nemá to druhú sériu alebo tak niečo? :) Iank fajn recenzia n_n mám chuť si to pozrieť :) Zaujímalo by ma či je Hideyoshi fakt chalan :D

2 Haruhi Haruhi | Web | 31. prosince 2010 v 12:17 | Reagovat

Pěkná recenze i popisy postav :) Ikdyž mě se toto anime moc nelíbilo...

3 Naddi Naddi | Web | 31. prosince 2010 v 13:01 | Reagovat

Toto anime som ešte nevidela a vyzerá dobre, snáď sa na to aj niekedy pozriem, keď teda dopozerám Durarara... xDD *inak úplne súhlasí s 1. komentárom xD*

Pravdupovediac, tiež by som ju nestrihala, keby to nebolo, ehm, nutné xD (jednoducho, keď má človek v záchvate hnevu kvôli maminým večným pripomienkam typu "daj si tie vlasy preč z tých očí" po ruke nožničky, nemôže to dopadnúť dobre xDDD)
Tiež mám niekde nejaké povinné čítanie... Ae čítať ho nebudem! >.< No dobre, tak raz budem, ale nemám vôbec chuť čítať to už len preto, že sa to volá povinné čítanie... Keby to nazvali dobrovoľné čítanie, hneď by som to brala lepšie xD

4 Hatsune Takashima Aimi Hatsune Takashima Aimi | Web | 31. prosince 2010 v 13:10 | Reagovat

tak to si asi pozriem ale teraz musím ešte dopozerať jedno anime XD a nechce sami XD a ináč vyzerá to naozaj zaujímavo

5 Namika Namika | Web | 31. prosince 2010 v 13:22 | Reagovat

JEžiš, tu je aj shounen ai?! XD Tak to si musím kuknúť XD Alebo aspoň novelu prečítať XD

6 Yōsan-chan Yōsan-chan | Web | 31. prosince 2010 v 13:43 | Reagovat

Mno bydlím v Dolních Beřkovicích...To je 10 minut od Mělníka...Znáš to tam?
Jinak pěkná recenze!:)
Asi se na to pak kouknu...Když je to jenom 13 dílné anime...Třeba udělají pak pokračování...:)))
Jinak se přikláním k tomu, že je Hideyoshi holka...Ty?
Jinak nechceš sb?

7 NarutKa-Mel NarutKa-Mel | Web | 31. prosince 2010 v 23:19 | Reagovat

hmm vyzera to zaujimavo

8 NarutKa-Mel NarutKa-Mel | Web | 31. prosince 2010 v 23:22 | Reagovat

ano je to ranma.davno som to uz videla a bolo to super.a potom som to musela najst a kukat zas a je to faaakt super len stary obraz

9 Yösan-chan Yösan-chan | Web | 1. ledna 2011 v 2:21 | Reagovat

Takto jo!:) A nechceš spřátelit blogy?

10 Jane Jane | Web | 21. listopadu 2011 v 13:10 | Reagovat

zajímavé anime a určitě se na něho podívám (zapisuje si ho do seznamu anime, které chce zkouknout :D:D:D), jinak krásně napsané :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama